The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

8 maja 2012

Wieści z gacktoświata - maj 2012

* YFC Blog: 04.05.2012. Wpis oryginalny tutaj. Tłumaczenie tutaj (thanks to Amaiakuyume). Już się martwiłam, że u niego tak cicho, a nie zauważyłam tego wpisu. Był na Okinawie :-).

* Video, już sprzed jakiegoś czasu, ale teraz z napisami: Gackt Oh! Doya Gao Summit

* Ploty niepotwierdzone, że GACKT (między innymi) wystąpi w kolejnym filmie: JIN AKANISHI Joins the cast of the Wolverine ?

*"GACKT opens an official LINE account!: - info z Ohgacktyoudidnt. Aplikacja z newsami od Gackto na iPhone'y i urządzenia z systemem Android. Tu ze strony Gackto: LINEにGACKTの公式アカウントが登場!! Strona internetowa:http://gackt-underland.jp/pc/.* Tweety Gackto: 10 maja - TUTAJ (tłumaczenia, thanks to Amaiakuyume). * -Yellow Fried Chickenz - Talk at Nicoradi (2012.05.11) ~HQ~
Download : http://www.mediafire.com/?825a9txt6mxa46o
http://www.mediafire.com/?6mdxphu216ap8c8
http://www.mediafire.com/?thu5e3tgvhhlar7
http://www.mediafire.com/?c4uo8xc647g0xid

* UNi - Interview with Gackt on Dragon Age: Dawn of the Seeker and more.
Jednak męczę się, słuchając, jak on mówi po angielsku, ale muszę przyznać, że mówi coraz lepiej, coraz bardziej zrozumiale, coraz dłuższymi zdaniami i z mniejsza manierą (jaką miał na początku). No i coraz swobodniej :-) (Dzięki, Ismara za linka :-))

* YELLOW FRIED CHICKENzの金曜ニコラジ ~家が暗いんで
●▲※◎っス5/25 Part1
●▲※◎っス5/25 Part2

1 komentarz:

  1. Z tym androidem to się uśmiałam:)Nawet fajnie by było jakby znowu powrócił na ekrany kin ja nie mam nic przeciwko temu.Video niestety nie obejrzałam do końca,ale mam w planach.
    Madzia**

    OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails