The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

5 lutego 2012

Sugoi Nihon - Japonia pełna odcieni

W ramach podziękowania za umieszczenie notki o mojej audycji radiowej chcę przedstawić na swoim blogu stronę Sugoi Nihon, przygotowywaną przez grupę studentów z Uniwersytetu Japońskiego w Krakowie. Piszą o sobie:
Jesteśmy grupą studentów pasjonujących się Japonią. Studiujemy na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku Porównawcze Studia Cywilizacji. Należymy do Studenckiego Koło Naukowego, a konkretnie- do Sekcji Japonskiej. Nikt tutaj nie jest profesjonalistą. Razem z Wami bedziemy starali się odkrywać kolejne aspekty Kraju Wchodzącego Słońca.
Ze względu na szerokie zainteresowania każdego z nas znajdziecie tutaj kompletny miszmasz artykułów związanych z Japonią. Od tematów neutralnych do totalnie mniej poważnych i kompletnie dziwnych, a nawet kontrowersyjnych. Zapraszamy serdecznie. 
Strona ma swój profil na Youtubie, gdzie znajdować się będą japońskie teledyski z tłumaczeniami, pierwsze videa to GACKT i "Returner" i Versailles "Serenade". Na stronie znajduje się też artykuł o Gackto autorstwa Kenroh. Autorzy strony Sugoi Nihon przedstawili się w kilku zdaniach tutaj.

W imieniu autorów zapraszam do lektury artykułów na stronie Sugoi Nihon :-).

2 komentarze:

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: