The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

26 grudnia 2011

Wieści z gacktoświata - grudzień 2011

Lepiej późno niż wcale ;-) Może do świąt uzupełnię i grudzień i listopad... Uzupełnieć będę niechronologicznie.

YFC: 


28 grudnia ukaże się drugi singiel zespołu Yellow Fried Chickenz - "All My Love". Zaś pierwszy album zespołu YFC ukaże się 29 lutego 2012 roku.Zdjęcie promocyjne zespołu:


Preview do PV:Tu wersja na innym serwerze, jakby na youtubie usunęli. Można je pobrać na stronie Tenshina (thanks to Tenshin).

Całe PV (można je pobrać na stronie Tenshina - thanks to Tenshin).Special Commnet - スペシャルコメント (pobrać video można na stronie Lady Ireny, thanks to Lady Irena). Także na stronie Tenshina (thanks to Tenshin).Czasopisma:

"TV Navi" luty: zdjęcia zdjęć na stronie Lady Irany (thanks to Lady Irena). Skany na Dears na Livejournal tutaj (thanks to maroon ed).

  

"Seventeen" styczeń, na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena).


"TV Navi" styczeń: na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena).

"Songs Magazine" styczeń, Yellow Fried Chickenz, na stronie Tenshina (thanks to Tenshin). Wymalowani są bardzo, a na dodatek You jest "zmniejszony", bo w rzeczywistości jest wyraźnie wyższy od Gackto...


"Arena 37" styczeń:

Skany na blogu Pyroyale (thanks to Pyroyale). YFC.


SHOW YOUR HEART:


MOON SAGA PROJECT:

Konferencja prasowa, 5.12.2011, zdjęcia na stronie Lady Ireny: tutaj, tutaj, tutaj, tutajVideo z konferencji (to pobrania na stronie Lady Ireny, thanks to Lady Irena). Także do pobrana na stronie Tenshina - 341 MB (thanks to Tenshin). Dodatkowo [Ustream] GACKT - Press conference about Moon Saga (2011.12.05) + After ~Original Quality~ na stronie Tenshina (thanks to Tenshin).DRAGON AGE - 『ドラゴンエイジ-ブラッドメイジの聖戦-』:

Będzie to film anime oparty na podstawie gry komputerowej "Dragon Age - Blood Magic Crusade". GACKT nagrał do anime utwór "Until the Last Day" i użyczy głosu jednej z postaci - Knight Commander. Premiera anime w Japonii 11 lutego 2012 roku.

Video z konferencji (do pobrania na stronie Lady Ireny, thanks to Lady Irena), i tutaj i tutaj.Zdjęcia z konferencji tutaj, i tutaj, i tutaj, i tutaj, tutaj.Piosenka już mi się podoba ^^ (dzięki Ismara za linka :-), jak na youtubie zablokują, to tutaj). Można pobrać to video na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena).Kalendarz 2012:

Zdjęcia z kalendarza można obejrzeć na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena).


Monthly GG 41:

Wpisy zamknięte, na stronie Lady Ireny: kręcenie teledysku do "Graffiti", kręcenie reklamy do Rouge et Noir, trasa YFC.

webザテレビジョン:

Zdjęcia na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena).


Malice Mizer:

Lady Irena zaczęła wstawiać na bloga stare zdjęcia Gackto z czasów Malice Mizer (lata 90.). Całkiem dobrej jakości zdjęcia ^^. I przy okazji mnie oświeciło, że ten makijaż, który GACKT miał w tym roku w czasie trasy YFC jest bardzo podobny do tego, który miał w czasach Malice Mizer (oo).Talk at "Pikaru no Teiri" ピカルの定理 (2011.12.03):

Video do pobrania na stronie Tenshina (thanks to Tenshin). Treść programów TV z Gackto jak widać bez zmian... Wersja HQ także na blogu GACKT WORLD (thanks to Gubung).


"Hirunan desu" (2011.12.12):

Video do pobrania na stronie Tenshina (thanks to Tenshin). I śliczny jest ten mały screen ^^.


"Waratte iitomo" (2011.11.30):

Video na stronie Tenshina (thanks to Tenshin). Tłumaczenie rozmowy z tego programu na stronie Excused-early (thanks to Excused-early). Kolejna rozmowa o wodospadzie w sypialni i godzinach snu Gackto.


Preview - "Saturday Night Chubaw" (2011.12.25):


[TV] GACKT - Preview for Saturday Night Chubaw... przez Tenshin26100

"Bunraku":

Screeny od Tenshina. (thanks to Tenshin). A także tutaj.

“BUNRAKU” in Sendai:

Wygląda tu dziwnie. Thanks to Lady Irena. Drugie zdjęcie też dziwne. Artykuł dzięki Asai za linka. Tu oryginał.
GACKT holds special screening for “BUNRAKU” in Sendai

On December 24th, singer GACKT (38) held a special screening and stage greeting for “BUNRAKU“, his debut Hollywood movie, at the MOVIX Sendai, Miyagi. This special screening was his Christmas present for residents within the Tohoku disaster area, whom he’s been helping out actively through projects like “SHOW YOUR HEART“, a relief fund for the victims.
During the stage greeting, GACKT revealed that his filming schedule for this movie was very difficult, as he could only sleep two hours everyday. Fortunately, some of that stress was stemmed off by his friendship with co-stars Demi Moore and Josh Hartnett.
GACKT said, “I went drinking with Demi and Josh even during our limited off-times. People in Hollywood were good at resetting their mind like that in order to concentrate better on work. Because of the experience, I started to separate my on and off time, no matter how busy I was.”
He also yelled for the audience, “Since the Japanese people are modest, they tend to give up on things even before they start doing something. But the ability of the Japanese people is something we can be proud of in front of the world. So, please have confidence without giving up on anything.”
“BUNRAKU” is scheduled to be released on January 14th in Japan.


YFC Blog:

Wpis z 14 grudnia - tu oryginalny.


Wpis Gackto z 17 grudnia - tu oryginalny.

Wpis z 24 grudnia: tu wpis oryginalny.


Wpis z 25 grudnia - wpis oryginalny. GACKT, Takumi i jeśli mnie oczy nie mylą, to Sugizo.

13 komentarzy:

 1. Ooo... a już myślalem, że nie bedzie :)
  Podoba mi się studyjna wersja All my love :) Na żywo brzmiała strasznie boysband'owo i bylem sceptyczny co do tego singla. Ale wydaje się bardzo fajny :) Zobaczymy jak będzie z You are the reason ;]

  Jako ze mam krótką pamieć a teraz niespecjalnie wiele czasu żeby szukać, to spytam ^^ jaki Gackt ma udział w Dragon Age'u? ;)
  I miał fajne wdzianko na konferencji z Moon Sagi ^_^

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi w studyjnym All My Love czegoś brakuje. Ale i klip i piosenka mi się podobają.

  Do Dragon Age ma piosenkę [która zapowiada się fajnie] i podkłada głos pod jedną z postaci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz jestem w robocie, będę dalej uzupełniać gacktowieści, jak wrócę, wieczorem :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawia mnie ustawienie członków YFC w nowym PV - czemu Uzo z tyłu. Trochę śmieszą te wyciąganie w przestrzeń dłonie. Nurtuje co takiego było w pudełku.
  Nad resztą pewnie przyjdzie się zastanawiać po świetach, gdy kolejny raz obejrzę "All My Love"

  OdpowiedzUsuń
 5. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Tobie Miriel dużo zdrowia ,szczęścia ,pomyślności, mnóstwo miłości, wypróbowanych przez czas przyjaciół,żebyś dalej prowadziła tego wspaniałego bloga,weny,żeby nigdy Cb nie opuszczała nieważne co masz w planach do zrobienia oraz udanego Sylwka:-))))
  Wesołych Świąt.
  Madzia**

  OdpowiedzUsuń
 6. Madzia dziękuję! Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze, wesołych świąt, a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń ^^.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chacha ma piękne włosy,trochę tą fryzurką elfa mi przypomina,a Wam? Uu Gackt szpagat umie zrobić pff chwalpięta:-)
  Madzia**

  OdpowiedzUsuń
 8. Te dziwne zdjęcia to z projekcji Bunraku w Sendai.
  artykuł po angielsku: http://sakura-liz.livejournal.com/387321.html

  OdpowiedzUsuń
 9. To jest Sugizo. Takumi z nim grał w zeszłym roku ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. Ismara, a skąd są te zdjęcia Gackto w hakamie? Widziałam je, ale nie wiem, skąd są.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z wtorkowego vs Arashi. Tu możesz obejrzeć a u Tenshina można już pobrać.

  OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: