The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

24 grudnia 2011

Merii Kurisumasu!

Wszystkim odwiedzającym mojego bloga życzę pięknych, śnieżnych, spokojnych, wesołych Świąt, odpoczynku, zabawy, uśmiechu i mile spędzonego czasu ^^

12 komentarzy:

 1. Dziękuję, nawzajem ;) Zapraszam na www.chiara288.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra wszelakiego, zdrowia idealnego, Mikołaja bogatego życzy ealin buziaki

  P.S. No i oczywiście wszystkich wymarzonych koncertów i aby G spełnił obietnicę i raz jeszcze do nas zawitał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chiara, dziękuję :-) Zajrzę na Twojego bloga, dzięki za linka ^^.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ealin, dziękuję za życzenia ^^. Mam nadzieję, że Twoje PS się spełni :-D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawita ,zawita jak Święty Mikołaj.Hmm ciekawe jakby wyglądał w roli Mikołaja? A kto robiłby za Panią Mikołajową? You?:-))) Nie no żartuję pewnie byłby jakiś konkurs zorganizowany.Która chętna?
  Madzia**

  OdpowiedzUsuń
 6. Również życzę Tobie Miriel udanych świąt Bożego Narodzenia. A w nadchodzącym Nowym Roku zdrowia, pomyślności i energii, by udało Ci się zrealizować wszystko, co sobie zaplanujesz. No, i oczywiście kolejnego koncertu Gackto (jako solisty) w naszym pięknym kraju "trzeciego świata" :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Madzia, wyobraź sobie, że dostałam na święta kartkę z Gackto jako Świętym Mikołajem ;-))) Pozdrawiam i miłego świętowania ^^.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cat, dziękuję za życzenia i trzymam kciuki, by spełniło się marzenie, by GACKT przyjechał do nas solo, w końcu przecież jednak mu się podobało ^^ (mimo, że go wytrzęsło na drogach ;-)).
  Wszystkiego dobrego! ^^.

  OdpowiedzUsuń
 9. Miriel,
  życzę Ci dużo zdrowia, radości i uśmiechów, słów i myśli lekkich jak puch, spełnienia (nie tylko Gacktowych (^_-)) marzeń. メリークリスマス!☆彡

  OdpowiedzUsuń
 10. Owarinai yume, dziękuję! ^^ Tobie też życzę wszystkiego, co najlepsze, samych fascynujących, pięknych rzeczy i ludzi dokoła \(^.^)/.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dostałaś? O ja cię, Tobie też życzę radosnego świętowania. Jak będziesz Sylwka obchodzić?Bo ja w domciu z siostry psem,która lubi przesiadywać w balkonie i sąsiada z naprzeciwka podglądać(ja nic nie mówię, ale ona jest trochę zboczona ,jak ja idę do łazienki to ona za mną,gdy drzwi nie domknę to on włazi).
  Madzia**

  OdpowiedzUsuń
 12. Madzia, w sylwestra zostanę w domu. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: