The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

14 kwietnia 2011

Wieści z gacktoświata - kwiecień 2011

Trochę inaczej w tym miesiącu zajmuję się gacktowieściami. Szukam jakiejś innej formuły, żeby prowadziło mi się je łatwiej i jakoś, hm... przyjaźniej dla użytkownika. Ale jeszcze nie wiem, jak, więc stąd ten chaos. Spis treści do wpisu będę raczej robiła pod koniec miesiąca, informacje będę układała w bloki tematyczne raczej, dlatego wpis będę edytowała także w środku, a nie tylko na zasadzie dopisywania na dole. I raczej zamierzam skupiać się na bieżących informacjach o Gackto, pomijając różne inne rzeczy w fandomie.
Spis treści:

- rola Gackto z serialu "The Tempest"
- Show Your Heart - Hongkong, 11.04.2011
- GACKT Blog: 11.04.2011
- Ustream Interview: 13.04.2011
- GACKT Staff Blog: 16.04.2011
- GACKT Staff Blog: 18.04.2011
- ATTACK OF THE “YELLOW FRIED CHICKENz” IN EUROPE 2010 - CD
- THE GRAFFITI ~ATTACK OF THE “YELLOW FRIED CHICKENz” IN EUROPE~ I LOVE YOU ALL - DVD - reklama, screeny i fragmenty video
- wpisy z Twittera
- GACKT Staff Blog: 22.04.2011
- ranking "Oricon Style" dotyczący najpiękniejszej cery u mężczyzn
- GACKT Staff Blog: 29.04.2011


Przyznam się szczerze, że jak zobaczyłam, jak on wyglądał w tej nowej fryzurze ostatnio, to mnie to podłamało... Szczególnie po trzęsieniu ziemi bardzo schudł, jakoś tak mu się policzki zapadły, i te brązowe włosy, jakieś beznadziejne okulary do tego... No nic, powiedziałam sobie, że wszystko przetrwam, on po prostu tak ma, jak coś robi, to nie zawsze jest to lekkostrawne... Ostatnio głównie skupiałam się na czytaniu Twittera Gackto, na tym, co pisał, i na jego działalności charytatywnej. Potem czułam się jakoś zmęczona, i myślałam raczej o koncercie Miyaviego. No i nie bardzo spieszyło mi się do umieszczania na blogu tych beznadziejnych zdjęć w beznadziejnych włosach... A dzisiaj patrzę, a on... ściął się prawie na łyso!!! Na zupełnie krótko... Ale uważam, że to i tak lepiej, niż jak wyglądał kilka dni temu... Edit: już mi się podoba :-)) Jak widać, jak się kocha, to się podoba i już ;-))) ♥

Najnowsze zdjęcie Gackto. (Thanks to Lady Irena).
On potrafi dużo zmienić w wyglądzie, ale przynajmniej
bransoletki ma te same, co zawsze... ;-)

The Tempest: 1 kwietnia GACKT napisał na swojej stronie i na twitterze, że zagra w serialu "The Tempest" (テンペスト). Jak na razie zorientowałam się, że to jest drama historyczna, a GACKT ma w niej zagrać rolę eunucha. Myślałam z początku, że to żart prima aprilisowy, ale okazało się, że to prawda. To jest chyba jidaigeki drama produkowana przez telewizję NHK BS. Zdjęcia do tego serialu nagrywane były na Okinawie, czyli na wyspie, na której GACKT się urodził i spędził dzieciństwo. Później na twitterze rozmawiał z fanami o Okinawie, między innymi o tym, że Okinawczycy mają swoje własne poczucie czasu, i że jemu też się czasem zdarza żyć "według czasu okinawskiego" (czyli, jak podejrzewam, się spóźniać), mimo że większość życia jednak spędził w Tokio.


Show Your Heart - Hongkong, 11.04.2011. Video, w którym GACKT mówi po chińsku, i poparcie chińskich fanów dla fundacji. video i download linki na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena).GACKT Blog: 11.04.2011 - podsumowanie pracy wszystkich grup zbierających pieniądze w raamach akcji z 31 marca dla fundacji "Show Your Heart". Wpis opatrzony wieloma zdjęciami. tłumaczenie na stronie Amaiakuyume (thanks to Amaiakuyume).

Ustream Interview: 13.04.2011. To wideo wygląda jak nagrane w jego mieszkaniu. Ten w koszulce z "Show Your Heart" to Mayo Kawasaki, a ten trzeci facet to Takeo Saijo. Download linki na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena).

         

To wideo podzielone na części można obejrzeć i pobrać na stronie Tenshina (thanks to Tenshin). Ogląda je, zachwycam się, jak GACKT mówi i jego mimiką (rusza brwiami! chyba mu botoks zeszedł ;-)) i zaglądam mu za okulary, o tak:[Ustream] Gackt - Talk with Kawasaki Mayo & Saijo Takeo (2011.04.13) #1
[Ustream] Gackt - Talk with Kawasaki Mayo & Saijo Takeo (2011.04.13) #2

GACKT Staff Blog: 16.04.2011:


GACKT Staff Blog: 18.04.2011:


ATTACK OF THE “YELLOW FRIED CHICKENz” IN EUROPE 2010 - Koncertowe CD ma się ukazać 20 kwietnia 2011. Info i lista piosenek na stronie Amazonu.


THE GRAFFITI ~ATTACK OF THE “YELLOW FRIED CHICKENz” IN EUROPE~ I LOVE YOU ALL. Koncertowe DVD z europejskiej trasy YFC, ma się ukazać 20 kwietnia 2011. Download linki do reklamy płyty na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena).
Na stronie Pyroyale można obejrzeć screeny z tego DVD, i pobrać więcej zdjęć. Okazuje się, że na DVD są też fragmenty koncertu z Monachium, wtedy, co GACKT spadł ze sceny i wpadł w ludzi. To, co widziałam na własne oczy, i po czym została mi taka trauma. A trauma jest okropna, bo gdy teraz zobaczyłam te zdjęcia, to łzy same zaczęły mi płynąć po policzkach i i czułam, że zaczyna mnie boleć brzuch. Nie wiem, czy chcę to zobaczyć na DVD. Ale z drugiej strony, może bym się dzięki temu z tego wyleczyła. W końcu przeżył ubiegłoroczną trasę.O fragmentach z dokumentalnego DVD udostępnionych na youtubie pisałam we wpisie:

GACKT w Monachium - fragmenty DVD


Wpisy Gackto z Twittera. Uroczy wpis z Twittera, z dzisiaj :-) To "guys" to jest oczywiście do wszystkich :-).


Tłumaczenia wpisów Gackto z Twittera: (thanks to Amaiakuyume for all translations)

12, 13, 16 marca,
21 marca,
24, 15 marca,
26 marca,
27, 28 marca,
2, 3 kwietnia,
6, 7 kwietnia,
do 15 kwietnia,
15-24 kwietnia,
22 kwietnia,

Dwa wpisy przetłumaczone przez Amaiakuyume, GACKT opowiada o swojej babci. Widać, po kim odziedziczył swój upór i potrzebę przezwyciężania słabości. Po prostu jestem pod wrażeniem. no i ta babcia ma 102 lata!

[Someone recalls seeing his grandma at his first live in Okinawa waving to the fans]
@.G_Blue The energy of people's feelings is infinite. When my grandma came to my live, she was in a condition where she only had a few months to live. So I told her I'd show her a last concert and she came from Okinawa to Yokohama in a wheelchair. When everyone's voices reached her during the show she stood up and answered. On the way home she walked. She's 102 now.

["Okinawan people certainly live long, healthy lives"]
@.kyomaru0808 I'm very proud of my grandma. When she came to my show in Okinawa, she was leaning on people's shoulders as she walked. When I introduced her during the show, everyone waved. When my mother and aunt offered their hands to her on the way home, she said "Everyone's watching. I can't embarrass Gaku!" and went home by herself. I'm proud of her motivation.
25, 26 kwietnia,
27 kwietnia-1 maja

[Someone comments on the size of his muscles in the staff blog]
@.maiboots It just looks like that from the angle the photo is taken at. I'm not really that big. I just look it because I pump up when I run. But I've lost heaps of weight. When I went to the gym a woman I didn't know said "Gakuto is so thin" while touching my stomach, and then "These are bigger than mine" while feeling my chest. I was like, personal space?
Tłumaczenia chińskich tweetów Gackto można przeczytać dzięki Rikuness (thanks to Rikuness):

19-26 kwietnia

Na pytanie fana, dlaczego nie przyjechał do Chin wystąpić, GACKT odpowiedział:
We tried to get my last concert (RRII), we asked the Chinese government to approved the concert, but they didn't allow it, because the theme of the concert was about World War 2.

Śliczne zdjęcie zamieściła u siebie Lady Irena (thanks to Lady Irena). Wygląda, że jest to zdjęcie z najnowszego koncertowego DVD: GACKT – THE GRAFFITI ~ATTACK OF THE “YELLOW FRIED CHICKENz” IN EUROPE~『I LOVE YOU ALL』 -set C-.


GACKT Staff Blog: 22.04.2011.


"Oricon Style" zadał pytanie mężczyznom, jacy znani mężczyźni mają najpiękniejszą cerę. GACKT znalazł się w pierwszej dziesiątce, ale na 8. miejscu. Nie dziwi mnie to wcale, ponieważ w rankingu są przede wszystkim panowie urodzeni po 1980 roku, czyli raczej od niego młodsi.


1. Koike Teppei
2. Wentz Eiji
3. Kimura Takuya
4. Miura Haruma
5. Mukai Osamu
6. Tsumabuki Satoshi
7. Fukyama Masaharu
8. GACKT
9. Okada Masaki
10. Yamashita Tomohisa

GACKT Staff Blog: 29.04.2011.

GACKT podczas pobytu na Okinawie 
w związku z kręceniem zdjęć do "The Tempest". 
Na tatami ;-)

4 komentarze:

 1. A ja nie mogę na niego patrzeć w tych włosach....i w dodatku ich kolor [podejrzewam, że czarne byłyby całkiem całkiem]....póki mówi skupiam się na głosie, ale potem...bleh! mama nadzieje tylko, że go nie zgolą na łyso -.-
  To jest u niego w domu ^^

  ismara

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też ostatnio go wolę słuchać... Ale pocieszające jest to, że jemu szybko rosną włosy.

  OdpowiedzUsuń
 3. No, ale chatę ma fajną xD .

  Tsuya

  OdpowiedzUsuń
 4. Tsuya, chatę ma przede wszystkim dużą :-) Tego pewnie zazdrości mu niejeden Japończyk ;-)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: