The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

20 stycznia 2011

Wieści z gacktoświata - styczeń part 2 - 2011

Informacje o tym, co u Gackto w styczniu, zaczęłam pisać w pierwszej części Wieści z gacktoświata - styczeń. Linki do informacji z wszystkich miesięcy (od kiedy je zbieram) znajdują się na górze bloga, pod bannerem. Styczeń podzieliłam na dwie części, gdyż w pierwszym wpisie zebrało się już dużo materiału, a pod wpisem około 50 komentarzy :-). Wpis będzie edytowany na bieżąco do końca miesiąca.

Spis treści:

- zakończenie występów z "Nemuri Kyoshiro" w Hiroshimie
- Nemuri Box Set - zdjęcia
- GACKT x Kimono Project - plakat
- 2011 NEW YEAR PROJECT
- "Supernatural" anime - konferencja prasowa
- "MISS", styczeń 2011, tłumaczenie wywiadu z Gackto
- GACKT Blog: 20.01.2011
- krótki fragment "Platinum Box XI"
- "Kimi ga yo", 1.01.2011 - hymn Japonii na Cesarskich Mistrzostwach w Piłce Nożnej
- CD i DVD - YFC Europe - Bochum - wydanie 30 marca
- DVD - YFC Tokio - Swimsuit - wydanie 2 lutego
- "pocztówki" Camui Gakuen
- Home's Party
- Platinum Box XI Hanafuda Card Game + Rules
- plany tegorocznej trasy europejskiej \(*^-^*)/
- Camui Gakuen Blog: 25.01.2011
- kilka zdjęć z filmu "Bunraku" (screencaps) + zdjęcie zza planu
- "Weekly Oricon", listopad 2002, skany
- Diary 2011 + Postcard ~HQ~, skany
- Nemuri DVD gifs
- Visualive 2009 Documentary Book, skany
- GACKT Desktop Calendar 2011
- "Domoto Kyoudai" - pliki: odcinki 000-100
- DIABOLOS Postcard Set, skany
- YFC DISCOGRAPHY
- GACKT Blog: 28.01.2011
- Camui G School - Snow Festival 2011
- NEMURI×GACKT PROJECT Goods
- OUT of MUSIC BACK TO BEST for 2011 - zdjęcia z Camui Gakuen
- Camui Gakuen Blog: 29.01.2011Pyroyale zamieściła na swoim blogu relację z ostatniego z serii występów Gackto z sztuce "Nemuri Kyoshiro" w Hiroshimie, z 15 stycznia. Ze względu na to, że było to zakończenie występów w tym mieście, sztuka różniła się od zwykłych przedstawień pewnymi zabawnymi elementami. (Thanks to Pyroyale).

W pierwszej części relacji Pyroyale opisuje treść sztuki i historię Kyoshiro. W drugiej części skupia się na swoich wrażeniach, przeżyciach, szczegółach gry Gackto, zmianach w grze aktorów i śmiesznych dodatkowych elementach wprowadzonych do sztuki. Na końcu dzieli się postrzeżeniami dotyczącego tego, co było widać, gdy yukata Gackto rozchylała się u dołu i u góry podczas scen walki. Pyroyale siedziała dosyć blisko sceny, tak że dolatywał do niej zapach Platinum Egoiste (albo po prostu Gackt miał na sobie pół butelki perfum). Fajnie mają Japończycy, że mogą pójść do teatru na sztukę z udziałem Gackto. Ja liczę na to, że za jakiś czas zostanie wydana płyta DVD z nagraniem tej sztuki.

Lady Irena zamieściła u siebie na blogu zdjęcia zdjęć z Nemuri Box Set. (Thanks to Lady Irena). I jeszcze tutaj (thanks to Lady Irena).

Więcej zdjęć zdjęć z tego albumu zamieściła u siebie Pyroyale, tutaj (thanks to Pyroyale, i wielkie dzięki Asai za info :-))) Mam nadzieję, że za jakiś czas ktoś jednak zrobi kilka skanów.

Miałam iść spać, ale Asai mi napisała, że tam są zdjęcia z treningów, i on tam jest bez koszuli, więc jeszcze jedno ze zdjęć tu wrzucę.

I jeszcze jest jedno miejsce, gdzie zobaczyć można kilka innych zdjęć z tego albumu: tutaj (dzięki Asai za link :-)

Na stronie Lady Ireny znajduje się plakat reklamujący GACKT x Kimono Project. Post zamknięty dla osób spoza friend listy Lady Ireny. Zdjęcie nie jest nowe, pojawiało się tu i tam (thanks to Lady Irena).

2011 NEW YEAR PROJECT - plakat (post zamknięty dla osób spoza friend listy Lady Ireny). (thanks to Lady Irena).

Jak pisałam już o tym wcześniej, GACKT użyczył głosu jednej z postaci powstającego serialu anime "Supernatural". Zdjęcia z konferencji prasowej "Supernatural - The Animation" i promocji filmu można obejrzeć tutaj i tutaj (thanks to Lady Irena). Więcej zdjęć na blogu Dyan25 (thanks to Dyan). Także na stronie Dears na LJ (thanks to Sakura_liz), zdjęcia te same, co u Dyan i Lady Ireny.

Video (ale kiepskiej jakości), z programu TV 20.01.2011 日本テレビ「DON!」tutaj. (thanks to Lady Irena). Wideo TBS アッコにおまかせ! 23.01.2011 (kiepskiej jakości) tutaj (thanks to Dyan25). Video dobrej jakości na stronie GACKT WORLD (thanks to Gubung i dzięki Asai za linka :-).

Dyan na Dears LJ pisze, że na tej konferencji GACKT powiedział, że jego celem na ten rok, jest wyrobienie licencji pilota helikoptera (GACKT już w tamtym roku w lato brał lekcje latania helikopterem) i że lubi pracować jako seiyu:
I really love this job because I can express my thoughts and emotions by using my voice.
Właśnie zostałam dołączona do friend listy Ashury, której blog cały jest zamknięty. Tak więc wszystkie linki, jakie będę dawała do jej bloga, działają tylko dla osób, które są zalogowane na serwisie Livejournal, i znajdują się na friend liście Ashury. Warto być na tej liście, ponieważ Ashura tłumaczy z japońskiego bardzo dużo rzeczy, blogi i artykuły. Między innymi bloga You. A także przetłumaczyła niedawny wywiad Sayo Aizawa z Gackto, który ukazał się w styczniowym magazynie "MISS", o którym pisałam w poprzedniej styczniowej notce. (Thanks to Ashura).

W wywiadzie tym GACKT, jako pierwszy gość mającej ukazywać się w tym czasopiśmie serii wywiadów, odpowiada na pytania, czego szuka w kobiecie, jak wyobraża sobie swoją ewentualną partnerkę i jak widzi role kobiety i mężczyzny. Tłumaczy, że rozumie, że mężczyźni i kobiety mają równe prawa, lecz według niego to nie oznacza, że mają się tak samo zachowywać. GACKT tłumaczy, co rozumie przez wyrażenie, że kobieta ma "iść trzy kroki za mężczyzną" - czyli to, co już mówił w innych miejscach, że w dawnych czasach wojownik szedł przed kobietą, by wyglądać niebezpieczeństwa i jej bronić (a we współczesnym świecie oznacza to dbanie o nią w przeciwnościach współczesnego świata). GACKT uważa, że współcześnie zacierają się granice między płciami [i kto to mówi...] i że łagodność okazywana przez mężczyzn kobietom jest tylko powierzchowna i fałszywa (to znaczy okazują fałszywą łagodność zamiast prawdziwej łagodności). Chciałby, żeby kobiety były piękne, chodziły w spódnicach i zachowywały się kobieco. Na pytanie, co myśli o małżeństwie, odpowiada, że małżeństwo to dobra rzecz, ale nie jako cel i papierek. Że on raczej widzi ślub jako pewien rytuał, na który decydują się ludzie w pewnym momencie rozwoju ich relacji, jako początek wzięcia odpowiedzialności za związek.

 GACKT Blog: 20.01.2011. Tłumaczenie wpisu na stronie Amaiakuyume. GACKT w Sendai. O tym, że się spóźnił na pociąg do Sendai, i musiał pojechać samochodem. To on jeździ pociągami?... A wracając z Hiroshimy z występów "Nemuri" uczył się z pociągu angielskiego... no to chyba ja się wezmę za japoński... ;-)

Fragment "Platinum Box XI". Jedzą coś duńskiego. Na zachwyconych nie wyglądają...W notce z pierwszej połowy stycznia pisałam, że 1 stycznia GACKT zaśpiewał hymn Japonii "Kimi ga yo" na 90. Cesarskich Mistrzostwach w Piłce Nożnej na Stadionie Narodowym w Tokio. Teraz znalazłam video, na którym ktoś sfilmował telebim na stadionie (lepszego videa nie widziałam, jest jakie jest).Na 30 marca 2011 planowane jest wydanie dwóch płyt z europejskiej trasy koncertowej Gackto - YFC. Jest to płyta CD i DVD. Jak jest napisane w notce na stronie internetowej sklepu cdJapan:
Live album release from GACKT featuring the final day of his first Europe tour named "GACKT COMING TO EUROPE 2010 ATTACK OF THE"YELLOW FRIED CHICKENz" held in Bochum, Germany. Some songs sung in English are included (subject to change).
No nie wiem, nie wiem, on był w Bochum tak skonany, że ledwo śpiewał, ja sama nie jestem w stanie obejrzeć tego koncertu, bo mnie coś boli, a on śpiewa tam fatalnie, on właściwie ledwo oddycha i ledwo się trzyma na nogach. Jeśli on chce to wydać na CD, to ja podejrzewam, że zmiksuje wokal i dogra część partii, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Nie wiem też, jak będzie wyglądało to DVD (też z Bochum). Mam ten koncert, i on moim zdaniem nie da się oglądać (ale może to ja mam traumę po Monachium...).

2 lutego ma się ukazać DVD z ostatniego koncertu Gackto w Japonii z trasy YFC - czyli koncert w strojach kąpielowych, oto zdjęcie z okładki DVD:


Okładki do wydania DVD (bo jest ich kilka podobnych), przedstawiają Gackto kradnącego Colonela Sandersa (będącego "maskotką" sieci fast foodów KFC ) sprzed restauracji KFC. Szczerze mówiąc, jak to zobaczyłam, to ręce mi opadły. To jedna z tych rzeczy, które czasem robi GACKT, a ja myślę "O nie, nie, GACKT, tylko nie to...". Jest tak strona poświęcona Gackto na LJ, która nazywa się "Oh GACKT you didn't". I to jest właśnie to. Czasem jedyne, co sobie myślę, jak widzę coś w tym stylu, to właśnie oh GACKT you didn't! Nie wydałeś swojego DVD z reklamą KFC, nie!!!!!

Tłumaczenie na angielski wyjaśnienia tego "incydentu" znajdującego się na stronie Gackto, na stronie Amaiakuyume. Info: Tokyohive.  DVD trafi do sprzedaży 2 lutego. Więcej zdjęć okładek do tego DVD na stronie Lady Ireny (thanks to Lady Irena) i na stronie Dears LJ (thanks to Dyan25) i na oficjalnej stronie Gackto.


Na oficjalnej stronie Gackto w intro znajduje się teraz reklama DVD z koncertem YFC. Na stronie Lady Ireny można pobrać to wideo (thanks to Lady Irena). Także na stronie Dears LJ (thanks to Sakura_liz)."Pocztówki" czy też zdjęcia z notesu "Camui Gakuen". Na stronie Dears LJ (post zakłódkowany). (Thanks to Amberssubs).


Home's Party. No dobra, nie wiem, o co w tym chodzi. Ale wiadomo, że na tej imprezie, czy też reklamie imprezy, są Chachamaru i You. A doświadczenie pokazuje, że tam, gdzie jest Chacha i You, to jakieś najdalej dwa metry od nich powinien gdzieś być GACKT. No jakoś nie wyobrażam sobie inaczej. Tylko, że na żadnym filmiku czy zdjęciu nie ma go. Ale za to powiedziane jest, że gospodarzem tej imprezy jest/będzie "pewien artysta", którego obraz na video został rozpikselowany, a głos zniekształcony komputerowo. Ale fani są przekonani, że tym artystą właśnie jest GACKT.

Po lewej w czerwonej bluzce Chachamaru, 
po prawej stronie ubrany na czarno You.

Dyan na stronie Dears LJ pisze, że jej zdaniem jest to jakiś rodzaj konkursu, w którym wyłoniony zostanie zwycięzca, a wygra ten, kto zgadnie, kim jest ów "tajemniczy artysta". Coś mi się układa, że jakaś firma zajmująca się sprzedażą nieruchomości jest właściwym autorem tego konkursu, a nagrodą dla zwycięzcy będzie możliwość mieszkania przez dwa lata w prezentowanych przez nią apartamentach... Hm... "Tajemniczy artysta" własnoręcznie pisze zaproszenia, które można obejrzeć, i to też może pomóc zgadnąć, kim on jest.

 "Come to my place with your friends. 
I'll be looking forward to it. 
I'll do my best to make it the best party."

Kimkolwiek on jest (no ale to chyba musi być Gackto, jakoś nie wierzę, że You z Chachą się bez niego gdzieś wybrali), to You i Chacha bardzo ładnie wyglądali na krótkim video z tej imprezy (o czym już mi pisała Asai i naciskała, żeby o tym napisać :-)))A tu coś w rodzaju prezentacji imprezy (Gackto oczywiście tu nie ma, ale obejrzeć można gości, w tym m.in. widać You i Chachę, a także tego blondwłosego tancerza Gackto, zapominam, jak on ma na imię...).A tu ów rozpikselowany "tajemniczy artysta":


Platinum Box XI Hanafuda Card Game + Rules do pobrania na stronie Tenshina (thanks to Tenshin i dzięki Asai za link :-). Hanafuda to tradycyjna japońska gra karciana. Wersja Gackto oparta jest chyba na tradycyjnej grafice tej gry, z tym, że dodane zostały chibi GACKT (w wersji Dasu Dasu Usagi biały i czarny) i chibi You, a do tego dwa mniejsze króliczki. Rozdzielone na oddzielne karty i posegregowane na miesiące zamieściła Emma (thanks to Emma, dzięki Asai za link). Moim zdaniem chibi You ma smutne oczy.

GACKT planuje w tym roku trasę koncertową po Europie! :-)

Na stronie GACKT Army jest informacja, że "Gackt wants to pilot helicopters and a European Tour in 2011, reported in various media". W podanym przez MaestroSa linku (dzięki!) do wywiadu z Gackto rzeczywiście jest mowa o Europie!

――今年、お仕事やプライベートで挑戦される事はありますか?

GACKTさん:今ちょうど、舞台の真っ最中で、2月末までは『眠狂四郎』の舞台をずっとやってます。それが終わったら、しばらく音楽漬けの生活をしたいなと思ってます。今年は全ヨーロッパを周って、ヨーロッパツアーをまた一からしっかり築き上げていこうと。で、日本に帰ってきたら、またライブで感動を届けたいなって思ってます。
Myślę, żeby w tym roku objechać całą Europę i zorganizować jeszcze raz porządną trasę.
(dziękuję Ewie z Fundacji Sakura za tłumaczenie :-). O tym info napisałam na Dears LJ, super ludzie się cieszą \(*^-^*)/.

Camui Gakuen Blog: 25.01.2011.Tłumaczenie na stronie Amaiakuyume (thanks to Amaiakuyume).

Kilka zdjęć (screencaps) z filmu "Bunraku". W tle miga GACKT :-) Zdjęcia na stronie ohgacktyoudidnt (thanks to Pyroyale i dzięki Asai za linka :-).


Lady Irena zamieściła na swoim blogu zdjęcie zza planu "Bunraku". Post jest zakłódkowany, ale to samo zdjęcie jest dostępne na stronie Dears Kissmark.Chyba o nim wcześniej nie pisałam. GACKT wygląda wśród tych amerykańsko-europejskich facetów jak kobieta... i to jak kobieta w kiecce...


I warto zobaczyć jeszcze to zdjęcie :-) Bez photoshopa i bez soczewek kontaktowych :-)
I jeszcze trzy zdjęcia, jak GACKT przywala komuś pałką po głowie - tutaj, ale zakłódkowane (thanks to Lady Irena).

Na swojej stronie Gakuto_Girl zamieściła skany z "Weekly Oricon", listopad 2002 (thanks to Gakuto_Girl i dzięki Asai za linka).


To już było, ale tym razem od Tenshina: Diary 2011 + Postcard ~HQ~. Skany z kalendarza, ale straszny photoshop (thanks to Tenshin).


Pyroyale podzieliła się zrobionymi przez siebie gifami z fragmentów videa z "Nemuri". Obejrzeć je można na jej blogu (thanks to Pyroyale i dzięki Asai za linka). Jak dla mnie to one są zdecydowanie za szybkie... ;-)

Visualive 2009 Documentary Book - skany na stronie Dears (thanks to Subtlepresence). Post zakłódkowany.

GACKT Desktop Calendar 2011- przygotowane przez Thomanatter (thanks to Thomanatter) tapety na pulpit z kalendarzem, całkiem przyzwoite, mi się podobają, a styczeń ustawiłam sobie nawet na domowym komputerze i robię sobie (w programie graficznym) na nim różne notatki :-)


"Domoto Kyoudai". Pliki do pobrania. Jest tego baaaaardzo dużo. Nie ogarniam. Download linki do odcinków od 000 do 100 zamieściła na swoim blogu Ela_glor. Tutaj znajdują się linki do pierwszej partii odcinków (000-025), a tutaj do drugiej (026-050), a tutaj do trzeciej (051-075), a tutaj do czwartej (076-100). Są to zarejestrowane odcinki programu z udziałem między innymi Gackto, z lat 2001-2003. (Thanks to Ela-glor i dzięki Asai za info).

DIABOLOS Postcard Set - skany zamieściła u siebie B-sim (thanks to B-sim).


YFC DISCOGRAPHY (thanks to Sakura_liz who has explained it to me :-))

2010:
☆Release DATE: 2010/05/08
Format: DVD (FC Only)
Title: 「GACKT YELLOW FRIED CHICKENs 煌雄兎狐塾 〜男尊女秘肌嘩祭 四十九日〜」 (Live "Otoko Matsuri" Men's Only)
Content: DVD of the Live Men's Only the 2010/03/21
LIVE: Otoko Matsuri
Country of the LIVE: JAPAN
☆Release DATE: 2010/06/23
Format: CD
Title: Album " ARE YOU "FRIED CHICKENz"?? "
Content: 14 songs including 2 songs from the live "Otoko Matsuri" (2010/03/21)
Country of the recording of the audio: JAPAN
2011:
☆Release DATE: 2011/02/02
Format: DVD
Title: "YELLOW FRIED CHICKENz Kirameki Otokojuku - Danjo Konyoku Mizugi Matsuri" (in Japanese: 「YELLOW FRIED CHICKENz 煌☆雄兎狐塾~男女混欲美濡戯祭~THE DVD」)
Number of Versions: 3
Content: Live DVD release from GACKT featuring footage of his live performance "YELLOW FRIED CHICKENz Kirameki Otokojuku - Danjo Konyoku Mijugi Matsuri" on final day of this tour.
LIVE: Swimsuit- Zepp Tokyo
Country of the LIVE: JAPAN
☆Release DATE: 2011/03/30
Format: CD
Title: UNKNOWN
Content: Live album release from GACKT featuring the final day of his first Europe tour named "GACKT COMING TO EUROPE 2010 ATTACK OF THE"YELLOW FRIED CHICKENz" held in Bochum, Germany.
Country of the recording of the audio: GERMANY

☆Release DATE: 2011/03/30
Format: DVD
Title: UNKNOWN
Number of versions: 1
Content: Live DVD release from GACKT featuring the final day of his first Europe tour named "GACKT COMING TO EUROPE 2010 ATTACK OF THE"YELLOW FRIED CHICKENz" held in Bochum, Germany.
WARNING: It can be the record of the live or a documentary of the LIVE, it's not clear, because some others websites said it was a LIVE documentary.
LIVE: 2010/07/24 Bochum
Country of the LIVE: GERMANY

GACKT Blog: 28.01.2011. Tłumaczenie na stronie Amaiakuyume (thanks to Amaiakuyume). Jakoś mnie ten wpis wzruszył, mimo, że tu w zasadzie nic nie ma. Chyba dlatego, że on pisze rzeczywiście do fanów, a nie "sobie a muzom", i to się czuje. Czasem jak czytam jego wpisy na blogu, to brzmi to jak mail do fanów. Zagrał już w 100 przedstawieniach "Nemuri Kyoshiro", właśnie zagrał ostatni spektakl w Sendai. Teraz chyba parę dni odpoczynku, i ostatnich 18 (?) przedstawień w Tokio, o ile się nie mylę. Sto przedstawień - gratuluję :-) Widać, że jego aktorskie zapędy to nie tylko krótka przygoda, ale że podszedł do tego na poważnie. I, he,he, napisał coś, co po prostu tak wyraźnie widać na jego twarzy, jak ludzie go podziwiają:
Amidst the roar of the crowd,
I felt over and over again that I am truly loved.
Napisał, jak bardzo przywiązał się do zespołu "Nemuri Kyoshiro", jak trudno będzie mu się z nimi rozstać. Że jest bardzo zmęczony (nie napisał tego, ale ostatnich kilkanaście przedstawień grał z zabandażowaną kostką, o czym pisali fani, którzy byli na przedstawieniach i widać było, że ta kostka go jednak boli). Napisał, że nie jest wcale tak, że tylko pracuje, ale że jednak czasem się bawi - tu przypomniał, że był na snowboardzie (m.in. z You, pisał o tym w innym wpisie) i że spędził jedne z najlepszych dni Nowego Roku. Ale prawda jest taka, że te jego "wolne" dni to można na palcach jednej ręki policzyć. W tym wpisie jest też trochę refleksji nad minionym rokiem.
I wonder if this is "living fast"…
We wpisie umieścił dwa filmiki do ściągnięcia. Oba są chyba z tego noworocznego wyjazdu. Jeden ze snowboardu, słychać jak Gackto się śmieje. A drugi, jak zrobili dla niego jakiś specjalny deser :-) Wydaje mi się, że w tej białej bluzce naprzeciwko, to jest on, ale nie jestem na 100 procent pewna, bo to by było dziwne - on przeważnie filmuje. Ale zobaczcie sami: tutaj. Po prostu widzę go naprzeciwko, a mam wrażenie, że słyszę jego głos od strony kamerzysty... i stąd to dziwne wrażenie.

Camui G School - Snow Festival 2011: pocztówki (thanks to Lady Irena).

NEMURI×GACKT PROJECT Goods (thanks to Lady Irena). Wszystko... i całkiem ładne rzeczy... Można się wszystkiemu dobrze przyjrzeć, z jednej strony, z drugiej, od tyłu, z przodu, od dołu, nie widziałam, żeby jakiś sklep tak prezentował swój towar. Można nawet zobaczyć drugą stronę plakatu i spód kubka, przyjrzeć się, jak są nitki splatane na materiałach, co jest nadrukowane, a co haftowane, nawet jak ten haft wygląda po drugiej stronie, i że jest metka... Strona oryginalna tutaj.

OUT of MUSIC BACK TO BEST for 2011 - zdjęcia z Camui Gakuen (thanks to Lady Irena).

Camui Gakuen Blog: 29.01.2011. Tłumaczenie na blogu Amaiakuyume (thanks to Amaiakuyume).

39 komentarzy:

 1. Przepraszam Miriel, za moją niecierpliwość, za to że nie dałam ci pójść spać (sama poszłam po 4), za brak zrozumienia, że poza tym blogiem masz i inne zajęcia, za ten mój egoizm.
  Obiecuje czekać cierpliwie następnym razem:)

  Więc Hanafuda Game Cards
  u Tenshina - http://tenshin26100.livejournal.com/151787.html
  i u Emmy (posegregowane na miesiące) - http://seigan-aurora.livejournal.com/236930.html
  Karty te są przesłodkie, milusie, króliczki...

  Jeszcze raz przepraszam i obiecuje poprawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Awww, Gackt seiyū? *____________*
  Koniecznie, ale to koniecznie muszę obejrzeć to anime xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Asai, nie ma sprawy :-))) Miałam ostatnio dużo pracy, wczoraj pracowałam kilkanaście godzin, a potem jak padłam na łózko, to obudziłam się po 12 godzinach... Dziś na szczęście mam wolne :-) Dzięki za linki, niedługo do nich zajrzę :-)) Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Owarinai yume, tak, GACKT od dawna pracuje jako seiyu, ja nawet nie jestem w stanie sobie przypomnieć wszystkich tytułów, w których jest jego głos, to są rożne gry komputerowe, filmiki do gier (moim zdaniem najlepszy jest jako Genesis z Final Fantasy), i dubbingi z filmach, m.in. w japońskiej wersji "Artura i Minimków", w anime "Shiki" itd. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. W jeszcze jednym miejscu można spotkać zdjęcia Nemuri Photo Box:
  http://blog.naver.com/hyukta9697/40121841807
  :)

  A o tym, że przyjedzie to nie wiem co myśleć. Przecież miał koncertować w Stanach. Znowu wpadnie na 5 koncertów w ciągu 2 tygodni?
  Zobaczymy...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale jeśli on zamierza sam latać helikopterem z jednego miasta do drugiego na te koncerty, to mnie chyba czeka w tym roku znowu szpital...

  OdpowiedzUsuń
 7. odnośnie home's party...nie wiem, może to jest siła sugestii już, ale ja nawet mam wrażenie, że 'ów artysta' porusza się jak Gackto, nawet sposób mówienia mi pasuje XD

  a co do koncertów...fajnie by było ^^ zwł. jakby zagrał gdzies blisko XD no ale plota plotą...

  ismara

  OdpowiedzUsuń
 8. Ismara, no ale to nie jest plotka, on tak powiedział w tym wywiadzie :-) Pytanie tylko, czy zrobi to, co powiedział ;-) Ale on raczej robi to, co mówi, nawet jak czasem trudno w coś uwierzyć :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przekazałam rodzicom siedzącym obok info o koncercie, zero reakcji. Może gdybym sama skakała na fotelu, kipiała radością i cieszyła się w bardziej ekspresyjny sposób, udzieliłoby im się to. Ale ja, czego nei bardzo rozumiem, tylko przyjełam to do wiadomości:) Musze podzwonić po koleżankach, przy nich więcej entuzjazmu okażę :)
  "porządną trasę" jeżeli rzeczywiście taka będzie to zaliczy Polskę :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Asai, ja też na spokojnie :-))) Ale się bardzo cieszę :-) to dobrze, że na spokojnie, nie mam zamiaru tak odchorowywać koncertu, jak w tamtym roku. Odkładam kasę na bilet i zamierzam podchodzić spokojnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. No to teraz cieszę się jeszcze bardziej XD I zaczynam marzyć o koncercie w Polsce, hehehe :)

  ismara

  OdpowiedzUsuń
 12. Zajrzałam na Dears LJ, jaki tam entuzjastyczny odzew na tą informację o zapowiedzi trasy. Jaka radość emanująca z każdego komentarza. Normalnie roznosisz dobrą nowinę :)
  I rozprzestrzenia się ta radość Europejczyków ;D

  OdpowiedzUsuń
 13. Asai :-))) No! Ale się cieszę, że się cieszą! \(*^-^*)/

  OdpowiedzUsuń
 14. Żeby tylko nie umarł przez tą trasę to i ja się będę cieszyć.

  OdpowiedzUsuń
 15. Beauti!!! (O-O) Dźizus, mam nadzieję, że on nie powtórzy tego, co było w tamtym roku, ale ja postanowiłam się w tym roku nie przejmować (i będę to sobie tysiąc razy powtarzać), nawet, jeśli on będzie robił wszystko, żeby się wykończyć. Nie zamierzam się tym razem wykańczać razem z nim.

  Coś tak wykańczającego już było, a on raczej nie powtarza dwa razy pod rząd tego samego. Spodziewam się teraz dla odmiany czegoś trochę spokojniejszego z większą oprawą, coś jak trasa Diabolos (bo YFC było jak Drug Party, a RRII jak RRI).

  OdpowiedzUsuń
 16. Mam nadzieję. Takie Diabolos by się przydało... Jakby jeszcze taką fryzurę miał to w ogóle niebo.
  Oj tak tylko mówisz. Jak przyjdzie co do czego, mogę się założyć, że będziesz się denerwować.

  Swoją drogą, czy to nie za pięknie? Miyavi i 2 razy GACKT w jednym roku...
  Tylko naprawdę mam nadzieję, że to nie będzie w maju...

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak to "2 razy GACKT"?... Dwa razy?... Co do Gackto, to na pewno nas zaskoczy, trzeba być czujnym :-)

  OdpowiedzUsuń
 18. No był w lecie. Jak teraz ma przyjechać na wiosnę bądź na początku lata to akurat to rok będzie. ;D

  OdpowiedzUsuń
 19. Tylko amerykańscy fani (przynajmniej na LJ) zdają się niezbyt zadowoleni informacjami o Europejskiej trasie koncertowej. A raczej rozczarowani, że o nich ani słowa;)

  @Beauti_Decayed to chyba jednak będzie dłużej niż rok. Najnowsza pogłoska powołująca się na Niemiecki portal Ticketskonzerte.de głosi, że najprawdopodobniejsza jest jesień/zima. Ale to narazie wszystko pogłoski. Pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Przepraszam, pomyliłam się w moim ostatnim komentarzu. Mowa jest o lipcu (koncerty w Niemczech 10 i 12 lipca), a nie jesieni. Chyba muszę poprawić koncentrację, skoro zrobiłam taki głupi błąd:)
  Więc Beauti ma jednak szansę na dwa koncerty w ciągu jednego roku;)

  OdpowiedzUsuń
 21. No , tak... ludzie kiepsko radzą sobie z rozczarowaniem, i bierze w nich górę złość. Trochę tego nie rozumiem. Kurde, mieszkają w Stanach, przyjeżdża do nich masa japońskich zespołów, X Japan ostatnio u nich byli (czy będą, nie pamiętam kiedy), no ale rozumiem, że fanom Gackto chodzi o Gackto. Tylko że on już u nich był w 2007 ze S.K.I.N. i to w ogóle był odjazd, bo w jednej kapeli był GACKT, Miyavi, Yoshiki i Sugizo, toż zemdleć można cztery razy naraz.

  Zawsze tak jest, że ktoś będzie płakał, że ma za daleko na koncert. Tak samo mogliby płakać Rosjanie, u których nie występował, a Rosja jest wielka jak kontynent, on ma tam sporo fanów, i też może im być przykro. Zawsze komuś będzie przykro, że ma za daleko, albo nie stać go na bilet i dojazd, a GACKT się nie sklonuje, żeby móc zagrać u każdego pod drzwiami.

  Zresztą ta wypowiedź nie jest oficjalnym ogłoszeniem dotyczącym planów koncertowych na ten rok. To tylko luźno rzucone w wywiadzie zdanie, jakie między innymi ma plany.

  OdpowiedzUsuń
 22. O w lipcu? To super. Po moich maturach! ^^

  Oj Miriel... I tak jesteśmy do przodu bo już raz Go widziałyśmy. Nie ma co narzekać. ^^

  OdpowiedzUsuń
 23. Beauti, nie, ja nie narzekam :-) Ale BlueNigella ma rację, fani amerykańscy mają żal, choć to nic pewnego. Excused-early się wściekła, i na jej blogu dużo amerykańskich fanów się wyżaliło. A mi się podoba wpis Lazuli888 z jej bloga, gdzie pisze:
  "If GACKT needs money u dont say another word....u just find it.
  This is how i ve been thinkin till now and im not gonna change that

  So no complains from anyone plz
  If G puts somethin in his damn pretty head he ll do it no matter what
  And he did say he ll go to America for concerts so i dont want to see any stupid things bein said, ok ?"

  Może będą musieli trochę poczekać na niego, tyle, Europa tez czekała na niego bardzo długo :-) (A przecież są i inne kontynenty).

  OdpowiedzUsuń
 24. Sceencaps "Bunraku" odnalezione (bo sprzed 3 miesięcy) przez pyroyale.
  http://community.livejournal.com/ohgacktyoudidnt/127574.html
  tylko kilka, ale strasznie fajnie cokolwiek zobaczyć.
  ;)

  Co do okładki YFC DVD pozostawie to bez komentarza...

  OdpowiedzUsuń
 25. Asai, właśnie wróciłam z japońskiego, zrobię sobie jakąś herbatę i będę uzupełniać gacktowieści, dzięki za linki (ten i wcześniejsze).

  A co do okładki, to cóż... oh, GACKT, you didn't... Podobnie się poczułam, jak pierwszy raz zobaczyłam karty z pozycjami, pierwsza sekunda, jak zobaczyłam, jak się wystroił w Toronto, jak usłyszałam "kwak, kwak, kwak" na Otoko Matsuri, no i wo ogóle jak pierwszy raz usłyszałam, jak ta trasa koncertowa się idiotycznie nazywa. Niestety ale to są chyba jego własne autorskie pomysły...

  OdpowiedzUsuń
 26. Fajny pomysł z tym radiem z boku:) Moze przy okazji coś ciekawego wpadnie w ucho :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Asai, cieszę się, że Ci się podoba. To trochę inna muzyka, niż sama słucham, często taki pop tu leci, ale dla odmiany to mi się bardzo podoba :-) Linka do tego radia dostałam dziś od koleżanki i bardzo dobrze mi się tego słucha :-)

  OdpowiedzUsuń
 28. Ale jest i coś dobrze znanego.
  Przeglądam strony, słucham, a nagle znajomy głos - Vamps :)

  Też kiedyś trafiłam jakoś na strony z japońskimi radiami, ale niestety nie udało mi się tam powrócić;)

  OdpowiedzUsuń
 29. Videa z programów z Gackto z 20 i 23 stycznia w dużo lepszej jakości na stronie gubung.
  http://gubung2.livejournal.com/50024.html

  Asai

  OdpowiedzUsuń
 30. Nieee, mi się wydaje że to jednak nie jest on xP W ogóle jak o tym powiedziaśaś to musiałam to kolejny raz zobaczyć xD Moim zdaniem on stoi po 2ej str 'ekranu' xD

  A jemu przydałoby się więcej odpoczynku niż dwa dni....zwł. jak już sam pisze, że jest w mizernym stanie :(

  ismara

  OdpowiedzUsuń
 31. Też po przeczytanie ostatniego wpisu Gackto miałam jakieś takie sympatyczne wrażenie. Wydźwięk zdań, sposób ich sformułowania, sama nie wiem co dokładnie... coś jest w tych Jego słowach, co powoduje, że robi mi się lepiej na duszy.
  Pocieszyło mnie, że zwrócił uwagę na to swoje zmęczenie, w sensie że może w tym roku trochę się opanuje, dostrzeże konieczność zwolnienia biegu. Pewnie czcze nadzieje.

  Asai

  OdpowiedzUsuń
 32. Asai, dzięki za linka. Zauważyłam też, że Lady Irena wstawiła jeszcze jedno zdjęcie z "Bunraku", zakłódkowane, ale widzę, że jest też na Kissmark. Jej, on wśród tych facetów na serio wygląda jak kobieta.... Normalna, zwykła kobieta w kiecce...

  OdpowiedzUsuń
 33. Ismara, jeśli to nie jest on, to jest to ktoś o podobnej fryzurze i gacktowej bransoletce na ręku. To nie wiem, to jest You? Bo rzeczywiście wydaje mi się, że głos idzie od kamery i że to on filmuje.

  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 34. Asai, dokładnie to samo poczułam, jak czytałam ten wpis :-) I też pomyślałam sobie, że jak jest taki zmęczony po "Nemuri", to może nie będzie układał jakiejś zabójczej trasy koncertowej :-)

  OdpowiedzUsuń
 35. To zdjecie z "Bunraku" o którym piszesz - owszem, oni wszyscy z zarostem, spodnie, a G z tymi włosami i czarnym odzieniem... Ale wiesz, patrzę i zastanawiam się, czy ładna kobieta :) i nie wiem, to spojrzenie, znad miski jak mówi mój brat, przecięta warga...
  Normalna i zwykła :D

  A wiesz, że gdy jakiś czas zobaczyłam to zdjecie na FB, to śniło mi się "Bunraku". Coś jak akcja z planu, i jak mnie we śnie Harnett zdenerwował, z taką pogardą nazwał G partnerem, mimo że ten scenę wcześniej uratował mu tyłek :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Ja lubię takie zwykłe zdjęcia, niephotoshopowane. Ja jak Ci się podoba to drugie, które zalinkowałam? To bez soczewek, taki "podrapany". Mi się strasznie podoba :-)

  OdpowiedzUsuń
 37. Hmm, strasznie to może nie. Ale fajnie zobaczyć taką jego "ludzką" stronę:)

  Asai

  OdpowiedzUsuń
 38. Za dużo fotoshopu nie jest zbyt dobre. Też raczej wolę naturalne zdjęcia ^^

  Wiecie, gdzie można zobaczyć "Bunraku"? Bo w necie są chyba tylko same krótkie fragmenty :(

  OdpowiedzUsuń
 39. Cinerea, z "Bunraku" to raczej trzeba poczekać, aż wejdzie na płyty DVD, i to na pewno nie u nas. Ten film jednak nie wszedł do kin i nie ma raczej już na to szans.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: