The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

23 grudnia 2010

Wesołych Świąt :-)

*
*‘¤’ ‘*♥*’ ‘¤’*
***‘*’ ‘♥’ * ‘*☼*’ * ‘♥’ ‘*’***
‘¤♪‘*Merii Kurisumasu! ‘*’♪¤’
* * *

‘*’ ‘♥’ * ‘♥’ ‘*’
*

‘*☼*’メリークリスマス!!!‘*☼*’
* * * * * * * * * * * * *

Wszystkim, którzy odwiedzają mojego bloga, przyjaciołom, znajomym i tym, których w ogóle nie znam, ale którzy czasem tu zaglądają, życzę pięknych, białych, ale w sercu ciepłych świąt Bożego Narodzenia, pięknych ozdobionych choinek, wymarzonych prezentów pod choinkami, smacznej wigilii i miłej i serdecznej atmosfery świątecznej w gronie rodziny i przyjaciół :-). Niech gwiazdy na niebie migoczą, śnieg skrzy się na drzewach, prezenty cieszą, a uśmiechy bliskich radują wasze serca \(*^-^*)/.

*  *  *
Merry Christmas and Happy New Year to all who have been visiting my blog, I wish you all the best, may your dreams come true and your hearts and souls be full of joy and happiness :-)


*
* * *
* * * * *
* * * * * * * * *
 * * * * * * * * *
* * *

Asai, bardzo dziękuje za gacktową kartkę świąteczną ♥ ♥ :-))) Pozwolę sobie się nią tutaj pochwalić \(=^-^=)/:

10 komentarzy:

 1. Również życzę Wspaniałych Świąt, takich jedynych, wymarzonych. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cat, dziękuję za życzenia :-) Życzę miłych świąt i pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. też życzę Tobie Wesołych Świąt,pełnych ciepła i radości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, Doroshii-chan, niech Wam będzie w święta smacznie, wesoło i ciepło :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. też Ci życzę wesołych świąt... ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję, Teinei :-) Życzę Wam dużo radości i jak najmilszych świątecznych dni :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Również życzę wszystkim Wesolych, rasdosnych i niekoniecznie spokojnych (ale w tym pozytywnym sensie :P) świąt ^^ żebyście spędzili je w jak najmilszej atmosferze z rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi, z którymi chcielibyście je spedzić :) A za prezent niech nam wszystkim Gackt do Polandii przyjedzie :D:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Kanarku, dziękuję za życzenia :-) Również życzę wszystkim fanom Gackto, aby przyjechał w najbliższym roku do Polski, ale też aby nas było stać na bilety, i żebyśmy je dostali ;-))) A poza tym życzę wszystkim spełnienia marzeń :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję Miriel, a ja Tobie życzę na ten świąteczny czas, dużo zdrowia, spokoju, wytchnienia, i aby rok 2011 był lepszy niż ten. I życzę Ci również z całego serca aby Gacto przyjechał w tym nadchodzącym roku do Polski na koncert i zagrał w Warszawie :) (bo tam by Ci było chyba najbliżej). Ściskam mocno :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję, Nathalienn :-) Serdecznie pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails