The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

27 października 2010

Gackt Christmas Project

Mitsuki Shiroi z Dears na LiveJournal wymyśliła prezent dla Gackto z okazji Bożego Narodzenia - ma to być album z życzeniami od fanów ♥, w którym jedna strona będzie przeznaczona na życzenia od jednej osoby. Mitsuki pisze o swoim projekcie tutaj. Pomysł jest taki, żeby każdy, kto chce wziąć udział w tym projekcie, przesłał na adres Mitsuki dwie kartki pocztowe i karteczkę z informacją, od kogo są te życzenia i skąd. W swoim ogłoszeniu Mitsuki pisze:
This is what you need to send me:
1. Your name and home country.
2. The picture/postcard from your home town.
3. A message to Gackt in exactly the same format as your picture/postcard.
SO: That's 2 postcards and one postit note with your name and home country!

Na jednaj stronie albumu zostanie przyklejona kartka ze zdjęciem (może to być zdjęcie naszego miasta, lub zdjęcie przedstawiające nas), obok kartka pocztowa z napisanymi życzeniami dla Gackto, a strona zostanie podpisana: od kogo są te kartki i skąd. Tak przynajmniej zrozumiałam z tego, co Mitsuki pisze:
And OF COURSE you can take pictures of your hometown (preferably with you in it!), it makes it all the more personal. Try to get some real photo paper for it though, it makes it all the more prettier! ♥
1) According to wiki, the standard measurements for a card are 14,7 x 10,5 cm, so let's keep it at that! If you make pictures or use something else, try to remember those sizes please :)
2) My address, because I'm not about to post it 65 (up till now) times, and I trust you guys not to stalk me, is:


Mitsuki Shiroi
Titus van Rijnstraat 273
1058 GB
Amsterdam
The Netherlands
Obie pocztówki (lub zdjęcie i kartka pocztowa) powinny mieć takie same wymiary: 14,7 na 10,5 centymetra. Kartki plus informację od kogo i skąd można wysłać do Holandii na adres podany przez Mitsuki.
The DEADLINE to send in the cards is NOVEMBER 15.
A wiec termin ostateczny nadsyłania kartek do Mitsuki to 15 listopada. U Mitsuki powinny być najpóźniej 25 listopada.

Pytania odnośnie projektu i wysyłania kartek można pisać na adres Mitsuki: mitsukishiroi @ hotmail. com (bez spacji). Mitsuki przypomina o projekcie tutaj. Drugi przypominacz tutaj.

14 komentarzy:

 1. Wysyłasz coś do siebie?
  Pytanie właściwie retoryczne, ale zawsze jest możliwość, że zapałasz naglą niechęcią do takiego "spędu" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiewiórko, tak, wysyłam :-) i w ogóle wysyłam zamiast zwykłej pocztówki moje własne zdjęcie ;-) Ale poza tym niewykluczone, że pomyślę dla niego o jakimś prezencie, który wyślę bezpośrednio do Japonii :-) Po prostu jest szansa, że ten album zauważy, bo biorąc pod uwagę, że zwykły Japończyk dostaje na święta setki kartek, to Gackto pewnie dostanie ich kilkanaście tysięcy. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł:) Z prezentem od siebie też:)Ciekawa jestem swoją drogą, jakiej wielkości i grubości będzie ten album...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeju bardzo chciałabym wysłać GACKTowi jakąś zabawną kartę od siebie. ;D Tak żeby to zobaczył i opluł się ze śmiechu. ;D
  Trzeba wysyłać 2 pocztówki, czy tam pocztówkę i zdjęcie czy wystarczy jedna i jedna kartka z życzeniami?

  OdpowiedzUsuń
 5. Beauti, to wyślij :-) Ja idę dziś wysyłać. Jeśli uda mi się gdzieś wydrukować swoje zdjęcie, to je wyślę, a jeśli nie, to kupię jakąś ładną kartkę.

  Wystarczy coś jednego z obrazkiem i druga kartka z życzeniami. Tak, żeby można było obie przykleić obok siebie, żeby na jednej było widać obrazek, a na drugiej życzenia. :-) Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. A na kartce z tyłu nie można nic napisać? Bo przecież chyba będzie to przyklejone to nie ma sensu...

  Ja nie wysyłam swojego zdjęcia, jeszcze się zakocha i będę miała problem. Haha. xDD

  Wyślę w piątek w takim razie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak to będzie przyklejone, dlatego jedna kartka z życzeniami, a druga ze zdjęciem. Ja już swoje dziś wydrukowałam :-) Życzenia napiszę na jakimś ładnym kartoniku i jutro wysyłam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. No :-) bo przecież i tak będzie przyklejony, a chodzi o to, żeby było coś formatu pocztówki, na czym są napisane życzenia. Można jakoś ozdobić :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mam w ogóle pojęcia jak to zrobić ale dam radę. ;DD Kupiłam słodką kartkę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale co w tym jest trudne? :-) Kartkę z widoczkiem wsadzasz do koperty bez podpisu, a na drugiej piszesz życzenia :-) i wsadzasz do koperty, adresujesz i wysyłasz ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. To rozumiem ale nie wiem na jakiej kartce te życzenia i nie wiem jakie życzenia, po angielsku, po japońsku, długie, podpisać się? Jeju...
  I ja nie mam z widoczkiem kartki... :<

  OdpowiedzUsuń
 12. ha ha ha ;-)) o jejujeju, tylko wyślij! Napisz chociażby po polsku! Dopisz Merry Christmas i będzie dobrze ;-) Podpisz się, no przecież :-) Żeby Gackto wiedział, od kogo dostał życzenia. Dopisz: "from Poland" :-) A z czym nasz tę kartkę?

  OdpowiedzUsuń
 13. Beauti, ja robię to teraz właśnie: zaadresuj kopertę do Mitsuki na podany adres. Do koperty włóż kartkę z obrazkiem, na odwrocie napisz "Beauti from Gdańsk in Poland", żeby Mitsuki wiedziała (zanim to przyklei), jak podpisać tę stronę, na której to przyklei. Ja podpiszę swoje zdjęcie na odwrocie - Miriel from Poland. Do tego do koperty włożę kartonik (bo to wszystko jedno co, na którym napisze życzenia dla Gackto, że życzę mu wszystkiego najlepszego, zdrowia i dużo siły, i podpisze się. I to właśnie wyślę do Mitsuki.

  OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: