The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

25 sierpnia 2010

Gdynia - nad morzem w Orłowie

Weekend spędziłam na Północy - i nie darowałabym sobie, gdybym nie miała okazji zobaczyć morza. Morze jest dla mnie ważne, między innymi z powodu skojarzeń tolkienowskich, a zwłaszcza vinyamarskich. Tym razem podziwiałam morze z mola orłowskiego w Gdyni, nad którym po lewej stronie wznosi się orłowski klif. Niebo było błękitne, przechodzące w stalowy, a potem staloworóżowy odcień barwiony zachodzącym słońcem. Morze zaś wyglądało jak płynny metal. Podziwiałyśmy niebo i morze, aż pociemniały, i pewnie zlałyby się ze sobą, gdyby nie rozdzielające je światła Gdańska.
3 komentarze:

  1. Ładne zdjęcie, zwłaszcza pierwsze i ostatnie. Morze na nich jest gładkie jak lustrzana tafla.

    Masz jeszcze to ostatnie, z księżycem, w oryginalnym rozmiarze? Mogłabyś mi podesłać? Prooooszę :) - ładny pulpit by z niego był :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne zdjęcia i urzekająca, równa tafla morza :))

    OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: