The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

6 lipca 2010

Z wizytą w Ogrodzie Po Sąsiedzku

W niedzielę odwiedziliśmy rodzinę w Ogrodzie Po Sąsiedzku. W odwiedziny zabraliśmy również ze sobą Kaczorka. Tutaj - w porównaniu z Dużym Człowiekiem - widać, jaki Kaczorek jest mały ;-)


Kaczorek zna Ogród Po Sąsiedzku, bo czasem sam przechodzi (nie wiadomo jak) na drugą stronę siatki. Może sobie wędrować, o ile nie zagrażają mu psy, po ogrodzie, bo nie niszczy kwiatów, a jedynie, jak mała kosiareczka, podszczypuje trawę.


Może sobie pić wodę z miski i pływać w małym oczku wodnym.


Ale nie odchodził daleko, ponieważ jest bardzo towarzyski i chciał siedzieć przy ludziach.


A jako że był to już wieczór, Kaczorek usiadł osobie obok nas na chodniku, i... zasypiał.


Tak więc został zaniesiony z powrotem do Leśnego Ogrodu, gdzie jeszcze na trochę zamknięto go pod siatką, gdzie dostał miskę pełną ziemniaków. Na noc zaś został zabrany w pudełku do domu, żeby nie zmarzł.

8 komentarzy:

 1. Wiewiórko, dziękuję Ci za komentarz, że gęsiaczek jest sympatyczny, ale mi się ten komentarz zgubił. Był jakiś problem dziś na bloggerze z komentarzami, ale mam nadzieję, że już wszystko dobrze działa.

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny ten Kaczorek, aż by się go chciało przytulić :) siostra ma u siebie parę takich na ogrodzie, ale one są bardzo płochliwe...
  ech, u mnie też chrzaniło się coś z komentarzami. ciekawe, czy to naprawili do końca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Acha, zgubił się... to nic :) Dalej twierdzę, że gęsiaczek bardzo sympatyczny jest! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje, Teinei :-) On nie ucieka, wręcz przeciwnie, chodzi za ludźmi i nie chce być sam. To pewnie dlatego, że nie ma towarzystwa innych gąsek.

  OdpowiedzUsuń
 5. mhm, zapewne dlatego. fajnie tak, móc oswoić takie zwierzątko. pogłaszcz go ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodki, żółciutki i bardzo kaczorkowy :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Porcelanko, dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: