The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

7 lipca 2010

Łąka kolorowa jak tęcza

Gorąco, kwitnąca łąka i prześwitująca pomiędzy roślinami sucha ziemia kojarzy mi się z kwitnącą sawanną. Śliczne są takie polne i łąkowe kwiaty :-), przeważnie dosyć drobne, nie zawsze chcą pozować do fotografii :-))5 komentarzy:

 1. Szalenie lubię takie suche łąki, kiedy są nagrzane słońcem pachną mocno suchą trawą, słodkimi, mdlejącymi kwiatami i piaskowym kurzem. I zawsze coś na nich bzyczy ;)

  Ładne te Twoje zdjęcia, naprawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, Wiewiórko :-DD Cieszę się, że podobają Ci się moje zdjęcia :-)) One są większe, jak się na nie kliknie, widziałaś? ;-) Mi się bardzo podoba, jak wyszedł na zdjęciu dziurawiec, wydaje mi się, że aż widać zapach na tym zdjęciu, i podobają mi się te niebieskie kwiatki. Na tej łące bardzo mocno pachniało rumiankiem :-) Bardzo trudno mi było sfotografować maki, bo czerwone, i mi oślepiały aparat, w końcu najlepiej wyglądają tak z boku, niezbyt z bliska.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia...
  Maki wyszły... ach... "Czerwona maki na Monta Cassino" zaczęło rozbrzmiewać w mojej głowie:)
  Muszę jutro przejść się po okolicy i zrobić kolejny bukiet do domu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Asai, dziękuję :-) cieszę się, że Ci się podobają :-D Mam nadzieję, że będziesz miała piękny bukiet polnych kwiatów :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne kwiatuszki :) Dzisiaj się podobnymi nacieszyłam na wycieczce rowerowej nad wodę :) Ach lato...co za zapachy i kolory :)

  OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: