The ability to dream is given to everyone of us in the world. But dreams are not there to be dreamed, but to be realized. This act of realizing a dream is accomplished through one’s strong will and accumulation of actions. If you don’t understand this, dreams will always be something that you simply fantasize about. If you put your mind to it, you can accomplish anything. ~GACKT

13 czerwca 2010

W oczekiwaniu na koncert - coś sprzed lat

"Last Song" - ktoś, kto zamieścił to video, napisał, że ten występ jest z 2003 roku. Hm... to sprzed siedmiu lat. Chociaż mi się wydaje, że to raczej są lata trochę późniejsze (może nawet 2005). Bardzo ładnie wtedy wyglądał, i miał ładniejszy głos. To niestety trzeba przyznać...Już pisałam, że chcę mieć Dasu Dasu Usagi - oto one! Zdjęcie thanks to Amaiakuyume, która kupiła je przed koncertem :-)


I ciekawostka: przed rozpoczęciem koncertu Gackto na sali rozbrzmiewa muzyka... Chopina :-)

3 komentarze:

 1. taak... to, że miał ładniejszy głos, to wiadomo... tęsknię za tymi czasami.
  *wciąż marudzi, że woli starego Gackta*
  a Last Song to jedna z moich najukochańszych piosenek <3
  umm, mam u siebie notkę o Gacktcie. ale Tobie się na pewno to nie spodoba... tyle, że możesz wyrazić swoje zdanie, i wcale nie musisz zgadzać się z moim XD

  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś spotkałam to video (tyle że w gorszej jakości), i było określone jako występ na 54 NHK Kouhaku. Patrząc na moje pliki - 52 Another World, 53 12gatsu no Love Song, 55 Kimi ni Aitakute, 58 Returner. Więc moze być z 2003.
  Co do głosu, to musze się zgodzić. Nadal z sentymentem wracam do nagrań z pierwszych albumów. Porównanie "Asrun Dream" z "Mars" i "Gladiator" wypada na korzyść wcześniejszego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, Teinei :-)Zaraz do Ciebie zajrzę ;-)

  OdpowiedzUsuń

Witam, jeżeli piszesz jako użytkownik anonimowy -
podpisz się w treści komentarza :-) Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu ^^

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Archiwum: